Cataldo kaçışının ödülünü gördü ve Carapaz liderliğe devam ediyor

Cataldo kaçışının ödülünü gördü ve Carapaz liderliğe devam ediyor

26.05.2019

17: 54’te açık CEST

Sebastian Vargas Rozo

Oldukça zorlu geçen önceki günler, hak edilmiş bir dinlenmeden önceki güne ulaşmak için bir çukur açtı. Ivrea ve Como arasında, Madonna del Ghisallo, Colma di Sormano ve Civiglio’da iniş çıkışlarla zor bir son olduğu varsayılan 232 kilometre uzaklıktaydılar. Her şey günün kaçışları tarafından taçlandırıldı: Mattia Cattaneo ve Darío Cataldo. 

Ve eğer kaçanlar gülümserse, neredeyse ağlayan Roglic’di. Birincisi, çünkü takımı ona eşlik etmiyor. Zavallı Primoz, Movistar’ın Carapaz ile yaptığı işe tamamen aykırı bir durum olan onu pişirmek ve yemek zorunda kaldı. İkincisi, hastalıklarını dolduran inişteki düşüşle. Her şeye rağmen, ucuza almış olsa da: dağdan aşağı inebilirdi.

Sonunda, Civiglio’da, ‘köpek balığı’ Nibali suları sallamak istedi ve saldırdı. Landa’nın yardımıyla taze gelen Carapaz onu etkisiz hale getirmeye gitti. ‘Süpermen’ López ve çaresiz bir Roglic güçsüz kaldı. Liderin genel sınıflandırmada çok yardımcı oldu, çünkü takipçilerden uzaklaştı ve Vincenzo’yu büyük bir baş ağrısı olabilirdi. İtalyanlar bile dünyanın en iyi soyundan gelme türünü aldı, ancak Richard korkmadı ve direksiyonuna nasıl gideceğini biliyordu. 

Giro d’Italia’nın 15. aşamasını canlı izleyin

Carapaz, Courmayeur’da ‘lokomotifi’ ile tarih yazıyor

Final üç bölümden oluşuyordu: favori olduğu bir sürat koşusu nedeniyle sonunda Cataldo olan galip; Yates’in cebine giden 4 ” bonus ile üçüncü sırada; ve Carapaz’ın Roglic’in önüne ne kadar geçtiğini görmek için sayıyor. Salı günü, Gavia’nın yok olacağı etaptaki eylemlere devam edildiğinde Roglic, Ekvador’un 47 ” altındaki eyere girecek. Dağ müttefikiniz veya düşmanın olacak.

Atlético de Madrid teknik direktörü Diego Pablo Simeone, Arsenal’e karşı oynadığı maçın ardından takımının 1-1 berabere kaldığını ve penaltılarda 3-1 kazandığını belirterek, en fazla üç penaltı kurtaran ve son şutu atan kaleci Antonio Adán, “Gerektiğinde cevap verdi. kazanmak.”

26.07.2018

19: 11’de CEST

EFE Ajansı

“Adan, takımda kariyerine sağ ayakla başladı çünkü maçı kazanması gerektiği anda, özellikle penaltı atışlarında ve sonunda maçı nasıl ele aldığı konusunda çok iyi tepki verdi.” Arjantinli teknik direktör, Singapur’daki Ulusal Stadyum’daki maçtan sonra söyledi.

Antrenör, bu Perşembe günü ikinci yarıda çıkış yapan ve Emile Smith Rowe çekilişi çıkar çıkmaz kabul ettiği yeni kalecisinin penaltılarda harika bir performans sergilediğini, “çok fazla tecrübeye” sahip olduğunu takdir etti. ve “gruba en popüler bahis siteleri ve ekibe hizmet ediyor”, dolayısıyla katılımı olumlu.

Bu Perşembe günkü diğer çıkışına gelince, orta saha oyuncusu Rodrigo Hernández, “çok iyi” olduğunu ve adaptasyonunun iyi olduğunu söyledi. Simeone, oyuncularının kalitesi nedeniyle Arsenal ile yüzleşmenin “kolay olmadığını” vurguladı.

Bu Perşembe günü oynayan genç oyunculara sözler söyleyen koç, “Çok iyi yarıştık” dedi. “Pek çok erkek oynadığı için mutluyum. Çok genç olan ama bugünlerde onları bu takımın yedi yıldır üzerinde çalıştığı şeye entegre etmek için birlikte çalıştığımız çocuklar, ki bu çok güçlü bir savunma yapısıdır” diye açıkladı.

Lemar: “Griezmann ve Lucas’ın sözleri Atlético’ya gelmeme yardım etti”

Barça, kadın takımının Portland’a turist sınıfı gezisi tartışmasına yanıt verdi

“Beni sevinçle dolduruyor, çünkü Birinci Lig’e geçişin uzak göründüğünü anlıyorlar, ancak hayal ettikleri kadar uzak değil. Çalışırlarsa, hazırlanırlarsa, bu tür fırsatlardan yararlanacaklarını düşünüyorum. gelecekte onlara hizmet edecek “dedi Simeone.

Corsa Rosa’daki dağlarla ilk temas hayal kırıklığına uğratmadı. Birkaç sıradan yol kitabından sonra, Giro d’Italia’nın on ikinci günü bizi, 30 kilometre kala birinci sınıf bir liman olan Montoso’nun profiline çekti.

05/23/2019

17: 44’te CEST

Jonathan Moreno

Bu dağ ortasında günlerde her zamanki gibi iki savaş oldu. Birincisi, sahne kazanmak için. Orada, Cesare Benedetti galip çıktı. İtalyan oyuncu 31 yaşında rekorunu kırdı. 25 koşucudan oluşan ve pelotondan çeyrek saat geride kalan bir ayrılığın en hızlı, en zeki ve en yetenekliiydi. Kimse onu beklemeyince ortaya çıktı ve Bora Hansgrohe gibi bir takımın coşkusunu şişmanladı.

Buna paralel olarak, Mikel Landa ve Miguel Ángel López, belki de Primoz Roglic’in bir dakika gerisinde olma cüretiyle şanslarını denemeye karar verdiler. Yol yokuş çıktığı anda Kolombiyalı ve Alava favori kadrosunu hareketlendirdi. İnişte takım arkadaşları Sütterlin, Boaro ve Cataldo’nun işbirliği ile ikisi arasında iyi bir anlayış. Bitiş çizgisindeki ganimet, diğer takımların eksikliklerini göstermeye yetmesine rağmen, neredeyse yarım dakikaydı. Özellikle Jumbo Visma’nınkiler. Roglic, kendilerine kötü bir şekilde verildiğinde kendisini yoldaşlardan yetim buldu. Sloven koltuğa oturdu ve kirli işleri başkalarının yapmasına izin verdi.

Giro d’Italia’nın 12. etabını canlı takip edin

Giro’da ‘Sapore’ Démare

Valerio Conti, BAE takım arkadaşı Jan Polanc lehine pembe ‘forma’ verdi. Sonunda her şey evde kalır.

2019 Giro d’Italia, zorlu bir zirveye sahip çok zorlu bir dağ gününü daha koruyor. Uzun zamandır beklenen vezir aşamasından sonra peloton, Commezadura (Val di Sole) ve Anterselva – Antholz’u ayıran 181 kilometre yol kat edecek. 

05/29/2019

17: 17’de CEST

Bugünün aşaması, çok alakalı olmasa da, üç uygun limana sahiptir. Aynı şekilde, kaçışları teşvik edebilecek çeşitli kentsel alanlar geçilecek. Her halükarda, bugünün en karakteristik özelliği, son bir yokuş yukarı kesimle sonuçlanan çoklu iniş ve çıkışlar olacaktır. 

Bisiklete binme ‘Taxi Key’e veda ediyor

Cataldo kaçışının ödülünü gördü ve Carapaz liderliğe devam ediyor

Bu aşamada lider Richard Carapaz (Movistar Ekibi) tekrar gelir ve onu 1: 47’de Vincenzo Nibali (Bahreyn Merida), 2: 09’da Primoz Roglic (Jumbo Visma) ve 3: 15’te Mikel Landa (Movistar Ekibi) takip eder. . 

YÜKSELT +0

17:17

SON! Ne son bir aşama bize bu Giro d’Italia’nın 17. aşamasını verdi. Peters, günün açılış barlarında başlayan bir kaçamağı otorite ile taçlandırarak kediyi suya götürdü. Arkadan büyük kazananlar Carapaz ve Mikel Landa oldu. Ekvadorlu, inatçı kalıyor ve Nibali (1’54 ”) ve Roglic (2’16 ”) üzerindeki avantajını artırırken, Alava podyumu 19 saniye kesiyor. Şimdiye kadar bugün canlı, iyi günler!

17:12

Nibali, Landa’nın 19 saniye gerisinden girer. İtalyan, Richard Carapaz’a iki dakikadan fazla uzaklıkta. 

17:10

Mikel Landa’ya girin, ardından Carapaz ve Süpermen Lopez!

17:09

Landa’nın arkasında Carapaz, grubu Nibali ve Roglic’ten uzaklaştırmak için çekiyor. Superman López takip ediyor. Ekvadorlu muazzam bisikletçi.

17:08

Arkasındaki mücadeleyi, pelotondan kaçan ve podyuma yaklaşmaya çalışan Mikel Landa kazanıyor. 

17:07

Michelton-Scott’tan Kolombiyalı Chaves, 1’33 ” ile Peters’ın arkasında ikinci sırada geliyor.

17:06

Zafer Peters içindir! Tam bir otorite ile taçlandırılan Fransızların muazzam kaçışı. 

17:05

Takım bozulur. Mikel Landa kaçar. Arkasından Carapaz, Nibali ve Roglic’i bulduğumuz bir kovalayan grup. 

17:01

Peloton limanı başlatırken Chaves, Peters’ın tek takipçisi olmaya devam ediyor, 1’07 ” seviyesinde. 

16:56

4 km yokluğunda. Hedef için, Chaves, Conti ve Neilands tarafından oluşturulan kovalayan üçlü, sahneyi nihayet bağlamak için gerisini atan bir Peters’a önemli bir mesafede (1’03 ”) kalıyor. 

16:50

📌 17. Aşama | Tappa 17 🚩 km 171 – Anterselva di Sotto🚴‍ @NansPeters ⏱ 42 “> 17 Chasers | Inseguitori ⏱ 5’27″> Gruppo Maglia Rosa🏁 10 km📣 Canlı: https://t.co/F40FoDwB4K… #Giro pic. twitter.com/Dl6qqW0eFP

– Giro d’Italia (@giroditalia) 29 Mayıs 2019

17 Takipçi | Inseguitori ⏱ 5’27 “> Gruppo Maglia Rosa🏁? 10 km📣? Canlı: https://t.co/F40FoDwB4K… #Giro pic.twitter.com/Dl6qqW0eFP— Giro d’Italia (@giroditalia) 29 Mayıs 2019 “data-share-url =” https://www.sport.es/es/noticias/giro-italia/sigue-directo-etapa-del-giro-italia-7479720/st/314416 “>

16:50

Günün son limanı başlıyor. % 9,4’e varan düzensizliğe sahip rampalarla sert. Conte, Peters’ı yakalamaya çalışır.

16:46

göz! Astana peloton çekmeye başlar ve bu son kilometrelerde savaş olabilir. Önümüzde, Peters’ın kaçışının nasıl başarılı olabileceğini görüyoruz. Zamanla, kaçan grup günün gerçekten dik kısmına girer. 

16:40

Conti, takipçiler grubu tarafından etkisiz hale getirildi ve şimdi bunu tek başına deneyen Peters. 

16:28

Arkasında Astana ve INEOS, kaçışlara göre mesafeyi 5’42 ” ye düşürmek için gaza basıyor.

Daha fazla yükle

Hakikat anı. Giro d’Italia, Ceresole Reale’de yüksek bir bitişle ilk dağ etabıyla karşı karşıya. 

05/24/2019

17: 27’de CEST

Jonathan Moreno

Dün “in pectore” lideri Primoz Roglic’in Jumbo Visma’sının zayıf yönleri doğrulanırsa, favoriler bugün Slovenya’nın nasıl olduğunu görmek için şanslarını tekrar deneyecekler. Mikel Landa ve Miguel Ángel López yarışı kontrol altına aldı. Bugün kimin Hollanda takımına meydan okumaya cesaret edeceğini göreceğiz.